راهنمای سایت

اولین قدم برای شروع خرید و فروش در پلتفرم هش تومن، ثبت نام است. مرحله اولیه ثبت نام تنها با وارد کردن اطلاعات اندکی اعم از نام و نام خانوادگی، کدملی، شماره موبایل و ایمیل انجام می‌شود. در صورتیکه کد معرف معتبر وارد کنید، درصدی از کارمزد خرید و فروش شما (از سهم خود هش تومن) به ایشان تعلق می‌گیرد. درصورتیکه معرفتان درصدی برای زیرمجموعه‌ها در نظر گرفته باشد، مقداری از کارمزد خرید و فروشتان به شما تعلق می‌گیرد! بعبارتی میزان کارمزد کسری از شما، کمتر از کارمزد سطح کاربری‌تان خواهد بود.
شامل وارد کردن تمامی اطلاعات شناسایی و هویتی شما است که باید به صورت کامل و دقیق لحاظ گردد تا مورد تایید قرار بگیرید. کاربر گرامی، احراز اطلاعات شناسایی، می بایست مطابق با شناسنامه و کارت ملی شما صورت گیرد و همچنین در نظر داشته باشید، جهت دریافت کد تایید از طرف هش تومن، می بایست شماره تلفن همراه به نام خود بوده و همچنین جهت احراز کارتهای بانکی تعریف شده در سایت، باید با مشخصات کاربری تان مطابقت داشته باشد.
بعد از ثبت نام، با تایید ایمیلتان وارد پنل کاربری تان شده و باید اطلاعات هویتی خود را وارد کنید. دقت کنید که کد ملی و نام و نام خانوادگی بطور دقیق و کامل و مطابق با شناسنامه وارد شود و شماره موبایل باید حتما بنام خودتان باشد. در غیراینصورت اولین مرحله احراز هویت شما، با مشکل مواجه خواهد شد. برای احراز شماره موبایل و تطابق دارنده آن با نام تان، کدی جهت تایید به آن شماره موبایل ارسال خواهد شد. با سپری کردن موفقیت آمیز این مرحله، باید اسکن کارت ملی و نیز سلفی خود را بهمراه کارت ملی و متنی که برایتان آماده شده با امضا، آپلود کنید. بعد از تایید این مدارک توسط پشتیبانان هش تومن، شما قادر به ایجاد کیف پول مبتنی بر بلاکچین خواهید بود که با فعالسازی آن قادر به شروع خرید و فروش ارز دیجیتال می شوید.
بعد از آپلود مدارک و تایید توسط هش تومن، شما باید برای ایجاد کیف پولتان روی بستر امن بلاکچین، اقدام کنید. در این مرحله، 24 کلمه بعنوان عبارت امنیتی مختص کیف پول شما، تولید می‌شود که این عبارت در کل سیستم غیرمتمرکز هش‌تومن منحصر بفرد است و باید در حفظ آن کوشا باشید. برای درک بهتر مفهوم این عبارت امنیتی یا اصطلاحا seed phrase باید گفت این عبارت در واقع نقش کلید شخصی را برای دسترسی به موجودی و اطلاعات کیف پولتان بر عهده دارد. شما برای فعالسازی کیف پولتان از هر 6 روز به این عبارات نیاز دارید. سعی کنید حتما این عبارات را در جای امنی یادداشت کرده و نیز فایل کدگذاری شده و همچنین خود عبارات را در جایی امن از سیستم‌تان نگهداری کنید. برای فعالسازی کیف پول میتوانید یا فایل کدگذاری شده عبارت امنیتی تان را آپلود کنید و یا خود عبارات را در بخش مربوطه وارد کنید. در صورت مفقودی این عبارات، هش تومن هیچ دسترسی به موجودی شما و لذا هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
تبریک! شما تا این مرحله تمام مقدمات موردنیاز را برای شروع تجارت رمزارزها و فعالیت در بازار شیرین کریپتوکارنسی، فراهم کرده اید. اکنون زمان آن رسیده که اولین خرید و یا فروش خود را انجام دهید. برای اینکار، ابتدا باید ارز پایه خود را وارد سیستم امن تحت بلاکچین هش تومن کنید. از جاییکه هش تومن سه بازار ارزی متفاوت را پوشش می‌دهد شما میتوانید در بازار تومان، تتر و یا بیت‌کوین شروع به فعالیت کنید. بدین صورت سرعت تبدیل ارزها به یکدیگر افزایش یافته و قادر خواهید بود هم بصورت داخلی و هم بصورت جهانی خرید و فروش کنید.
شما بر اساس سطح کاربری تان به میزان تعیین شده می‌توانید ارز تومانی خود را واریز یا برداشت کنید. برای اطلاعات دقیق تر در این زمینه به داشبورد خود و بخش سطوح کاربری مراجعه کنید. میزان کارمزد برداشت تومانی در سیستم هش تومن بصورت ثابت برای تمام معاملات با هر حجمی برابر با 50000 تومان می‌باشد.
شما بر اساس سطح کاربری تان به میزان تعیین شده می‌توانید رمزارز خود را واریز یا برداشت کنید. در بخش واریز رمزارز هزینه‌ای کسر نمی‌شود ولی در برداشت رمزارز، هزینه‌ای که از مقدار برداشتی‌تان متناسب با ارز موردنظر کسر می‌شود، نفعی به هش‌تومن نداشته و تماما هزینه مربوط به شبکه آن ارز می‌باشد.
شما می‌توانید با دعوت از دوستانتان و مشارکت در گسترش سیستم غیرمتمرکز و امن هش تومن، از مزایای آن بهره مند شوید. بنابر سطح کاربری‌تان قادر به ایجاد تعداد مشخصی کد دعوت هستید که می‌توانید میزان دریافتی خود و دوستانتان را بر اساس درصدی از کارمزد خرید و فروش های آنها، تعیین کنید. بدین صورت می‌توانید از دریافتی هش تومن به ازای خرید و فروش های دوستانتان نیز سود ببرید.
شما در هر لحظه دسترسی به سوابق معاملاتی خود و نیز تمام واریزها و برداشت هایتان را خواهید داشت. با سیستم جامع تاریخچه در پنل کاربری تان خواهید توانست به این داده ها دسترسی داشته و نیز گزارش تهیه کنید.
جهت سهولت کار کاربران‌مان و نیز تسریع در حل مشکلات شما، تیم پشتیبانی هش تومن بصورت شبانه روزی در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما عزیزان می‌باشد. شما می‌توانید با یکی از روش‌های زیر با ما در ارتباط باشید:
  • پشتیبانی آنلاین
  • تلفن پشتیبانی
  • ارسال تیکت
  • ایمیل پشتیبانی [email protected]