سوالات متدوال

نیاز به ثبت نام و احراز هویت دارید. وارد بخش ثبت نام شده و اطلاعات شناسایی خود را اعم از نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تلفن همراه باید به صورت دقیق و کامل وارد نمایید و منتظر تایید اطلاعتتان شوید. پس از تایید و گرفتن کلید عمومی کیف پول حساب شما آمده میباشد و میتوانید از قسمت بازار وارد پنل خرید و فروش شوید.
شامل وارد کردن تمامی اطلاعات شناسایی و هویتی شما است که باید به صورت کامل و دقیق لحاظ گردد تا مورد تایید قرار بگیرید. کاربر گرامی، احراز اطلاعات شناسایی، می بایست مطابق با شناسنامه و کارت ملی شما صورت گیرد و همچنین در نظر داشته باشید، جهت دریافت کد تایید از طرف هش تومن، می بایست شماره تلفن همراه به نام خود بوده و همچنین جهت احراز کارتهای بانکی تعریف شده در سایت، باید با مشخصات کاربری تان مطابقت داشته باشد.
بعد از ثبت نام، با تایید ایمیلتان وارد پنل کاربری تان شده و باید اطلاعات هویتی خود را وارد کنید. دقت کنید که کد ملی و نام و نام خانوادگی بطور دقیق و کامل و مطابق با شناسنامه وارد شود و شماره موبایل باید حتما بنام خودتان باشد. در غیراینصورت اولین مرحله احراز هویت شما، با مشکل مواجه خواهد شد. برای احراز شماره موبایل و تطابق دارنده آن با نام تان، کدی جهت تایید به آن شماره موبایل ارسال خواهد شد. با سپری کردن موفقیت آمیز این مرحله، باید اسکن کارت ملی و نیز سلفی خود را بهمراه کارت ملی و متنی که برایتان آماده شده با امضا، آپلود کنید. بعد از تایید این مدارک توسط پشتیبانان هش تومن، شما قادر به ایجاد کیف پول مبتنی بر بلاکچین خواهید بود که با فعالسازی آن قادر به شروع خرید و فروش ارز دیجیتال می شوید.
برای انجام معاملات، باید حتما احراز هویت کرده و کیف پولتان را ایجاد و نیز فعال کرده باشید. معاملات در سه بازار تومان، تتر و بیت‌کوین قابل انجام است. کارمزد خرید و فروش ارزهایتان بر اساس تعرفه هش‌تومن و نیز بر اساس سطح کاربری‌تان از کل مبلغ دریافتی‌تان کسر خواهد شد. این کارمزد حداقل مقدار ممکن در نظر گرفته شده است.
چنانچه مایل به خرید و فروش سریع بدون درگیر شدن با سفارشات باز موجود بازار باشید، هش تومن با یک مقدار بسیار اندکی بالاتر یا پایین تر از قیمت بازار جهت رفع نیاز آنی کاربران هش‌تومن، ارز شما را خریدار است. این امکان در حال حاضر تکمیل نگردیده و بزودی در آپدیت‌های آتی هش‌تومن افزوده خواهد شد.
در حال حاضر، کارمزد در هش تومن برحسب سطح کاربری محاسبه میشود. جهت اطلاع از کارمزد معاملات خود، به داشبورد کاربری خود مراجعه نمایید.
تیم پشتیبانی هش‌تومن بصورت 24 ساعته در تمام روزهای هفته آماده خدمت و پاسخگویی به کاربران می‌باشد. شما می‌توانید تمام سوالات، مشکلات، پیشنهادات و انتقادات خود را با روش‌هایی اعم از پشتیبانی آنلاین، ایمیل پشتیبانی، ایجاد تیکت و نیز شماره تماس‌های بخش پشتیبانی با ما درمیان بگذارید.
در هش تومن شما امکان تبدیل تومان به بیت کوین، لایت کوین، اتریوم ،تتر، ریپل، بایننس کوین، استلار، ایاس و بالعکس را دارید. همچنین امکان تبدیل رمزارزها به رمزارز تتر و بالعکس نیز در قالب بازار حرفه ای وجود دارد. در آینده ی نزدیک، رمزارزهای بیشتری به بازار هش تومن اضافه خواهد شد.
صرافی غیرمتمرکز، تماماً در زیرساخت بلاکچین راه اندازی شده و دارای امنیت و اطمینان بسیار بالایی میباشد. از قابلیت های بارز این زیرساخت، می توان به وابسته نبودن به سایر زیرساختها اشاره نمود. پلتفرم هش تومن نیز بر مبنای این زیرساخت و بر پایه استانداردهای بین المللی پیاده سازی شده است.
سطوح کاربری تعیین کننده ی میزان حداقل و حداکثر برداشت روزانه، مقدار کارمزد معاملات و نیز میزان دریافتی شما از کارمزد معاملات کاربرانی که با کد دعوت شما در پلتفرم هش تومن شروع به فعالیت نموده اند، می باشد. جهت اطلاعات جزئی تر به بخش سطوح کاربری مراجعه نمایید.
لازمه ی انجام معاملات ارزی و تومانی، احراز هویت و شناسایی کاربر توسط پلتفرم هش تومن می باشد . لازم بذکر است کاربر جهت ورود به بخش بازار می بایست مدارک و هویت خود را احراز نماید.
عبارت امنیتی سید به صورت انحصاری فقط در زیرساختهای بلاکچین غیر متمرکز ارائه می شود و این عبارت در واقع کلید تمام دارایی های شما بوده و کاربر می بایست در حفظ و نگهداری آن بسیار کوشا باشد. چرا که هش تومن نه تنها هیچ دسترسی به این عبارت ندارد، بلکه ارایه مجدد آن در صورت مفقودی میسر نمیباشد. لازم بذکر است هش تومن هیچ مسئولیتی در قبال نگهداری این عبارت ندارد. لذا در نگهداری این فایل و عبارت حساسیت لازم را به کار برید.